fbpx

CreatBot 3D Yazıcı – 3D3 Teknoloji Ankara

İleri seviye prototip üretimleri için endüstriyel seviyede geniş baskı hacimli 3D yazıcılar.

Endüstriyel 3D Yazıcı Gücü

CreatBot Peek300

CreatBot PEEK-300, PEEK, PEKK, PEI (Ultem), vb. gibi yüksek performanslı malzemelere odaklanan endüstriyel sınıf bir 3D yazıcıdır. Yüksek performanslı fonksiyonel malzemelerin yüksek güvenilirliği ve ekonomik 3D baskısı için tasarlanmıştır. 

Creatbot Peek 300
Ultra Yüksek Performans 3D Yazıcı

Elektrik Kesintisinden Sonra Devam

Creatbot PEEK 300, otomatik olarak mevcut konumu ezberleyecek ve yazdırma verilerini kaydedecektir. Aniden güç kesildiğinde platformu indirin ve filamanı geri çekin. Güç açıldıktan sonra son durduğu noktadan itibaren yazdırmaya devam edecektir. Creatbot F1000’in filament algılama özelliği ile baskıyı durdurarak geçersiz yazdırmayı önleyecek ve filament bittiğinde uyarı verecektir.

Parametreler

  • Hotend maks. Çift ekstrüder ile 500 ° C
  • Isıtmalı yatak maks. 200 ° C
  • Sıcak oda maks. 120 ° C
  • Yapı hacmi: 300 x 300 x 400 mm
  • Üçlü ısı yalıtımı ve sıvı soğutma sistemi

Soğutma Sistemi

Soğutma sistemi, tüm termal sistemi oluşturan önemli parçalardan biridir. Bu yapılır
(1), sıvı soğutma. Dolaşan sıvı uzun süre etkin bir şekilde kullanılabilir.
(2) Hava pompası soğutması. Hava pompası, oda içi sıcak hava yerine dışarıdan soğuk hava sağlar.

Endüstriyel Seviye Malzemeler

CreatBot Peek 300 ile Baskı Alınabilecek Malzemeler

Mühendislik Plastikleri: PLA, PC, ABS, PA6, PETG, PVDF, POM-C, PP, TPU

Yüksek sıcaklık Malzemesi: PPSU, PEI (ULTEM), PA12, PSU, PPS, PA-CF

Ultra performans malzemesi: Tıbbi sınıf PEEK, PEEK, PEKK, CF-PEEK (Karbon fiber), GF-PEEK (cam elyaf), vb.

Creat Bot PEEK 300 fiyat bilgisi almak ve satın almak için tıklayın.

CreatBot D600/pro

D600 / Pro, otomotiv veya havacılık endüstrilerinin yanı sıra sanat tasarımı, ürün tasarımı, kültürel kalıntılar reprodüksiyonu veya konsept modellemede mükemmel şekilde çalışır. Prototipleme veya tasarımda büyük ölçekli katmanlı üretimi daha uygun bir seviyeye getirir.

Creatbot D600/PRO
Geniş Baskı Hacimli Endüstriyel 3D Yazıcı

Elektrik Kesintisinden Sonra Devam

Creatbot D600/PRO, otomatik olarak mevcut konumu ezberleyecek ve yazdırma verilerini kaydedecektir. Aniden güç kesildiğinde platformu indirin ve filamanı geri çekin. Güç açıldıktan sonra son durduğu noktadan itibaren yazdırmaya devam edecektir. Creatbot F1000’in filament algılama özelliği ile baskıyı durdurarak geçersiz yazdırmayı önleyecek ve filament bittiğinde uyarı verecektir.

420 ° C Hotend Desteği

D600 ve D600 Pro, 4. nesil 1.75 mm çift ekstrüderler ve sıcak uçlarla donatılmıştır. 260 ° C hotend ile donatılmış sol ekstrüder, PLA, ABS, PC, Naylon, Karbon fiber, Esnek vb. ile baskı yapabilir. Sağ ekstrüder 420 ° C hotend, yüksek baskı yapabilen martensit çelikten yapılmıştır. Gelişmiş seviye performans malzemelerini yazdırabilir.

Redüktörlü Servo Motor

Yüksek Doğruluk: pozisyon, hız ve torkun kapalı döngü kontrolü; Adım kaybetme sorununun üstesinden gelin. Katman kayması yok.  İyi yüksek hızlı performans.  Kararlılık: Zamanındalık, hızlı tepki, atalet yok, gecikme yok.  Konfor: ısı ve gürültü önemli ölçüde azaltılır.

Büyük Baskı Hacmi

D600 / D600 Pro baskı boyutu 600 x 600 x 600 mm.
Fotoğrafta, geniş formatlı 3D yazıcı kalite kontrol alanının bir bölümünü görebiliriz. Seri üretim, standart yüksek kalite demektir.
Fotoğrafın ortasındaki devasa 3D yazıcı CreatBot F1000, yan yana sıralanmış olanlar D600/PRO)

Creat Bot D600/PRO fiyat bilgisi almak ve satın almak için tıklayın.

CreatBot F430

CreatBot F430, en gelişmiş masaüstü 3D teknolojisine sahip güçlü bir 3D yazıcıdır. Konseptten prototipe ve yüksek performanslı malzeme direkt üretimine kadar hemen her uygulama için çözümler sunar. Sınıfının en iyisi teknik özellikleri, güvenebileceğiniz bir performans sunar.

Creatbot F430
Birden Fazla Malzeme Sınıfına Uygun 3D Yazıcı

Elektrik Kesintisinden Sonra Devam

Creatbot F430, otomatik olarak mevcut konumu ezberleyecek ve yazdırma verilerini kaydedecektir. Aniden güç kesildiğinde platformu indirin ve filamanı geri çekin. Güç açıldıktan sonra son durduğu noktadan itibaren yazdırmaya devam edecektir. Creatbot F1000’in filament algılama özelliği ile baskıyı durdurarak geçersiz yazdırmayı önleyecek ve filament bittiğinde uyarı verecektir.

420 ° C Hotend Desteği

F430, çift ekstrüder ile donatılmıştır:  Sol 260 ° C sıcak uç PLA, ABS, PC, Naylon, Karbon fiber, Esnek vb. ile baskı yapabilir. Sağ 420 ° C sıcak ucu, Yüksek PEEK, ULTEM, vbgibi performans malzemelerini yazdırılabilir. İkili sıcak uç değiştirilebilir, bu da uygulamanızda daha fazla olanak sağlar.

Cam Seramik Baskı Tavlası + Karbon Fiber Levha

Yazıcının ısıtılabilir bir cam-seramik platformu ve bir karbon fiber örtü kapağı vardır. Cam seramik, yüksek ısıl verime ve en düşük genleşme katsayısına sahiptir, bu nedenle ısıtma ve soğutma sırasında deforme olmaz. Karbon fiber levha sert ve çıkarılabilirdir. Isı verimli bir şekilde dağıtılabilir. Çoğu malzeme ekstrüde edilebilir ve yatağa çok iyi yapıştırılabilir.

Creat Bot F430 fiyat bilgisi almak ve satın almak için tıklayın.

CreatBot F160

CreatBot F160, yüksek baskı hızında yüksek baskı kalitesi sağlayan masasüstü 3D yazıcı.

Creatbot F160
Ultra Yüksek Hassasiyet / Hız

Elektrik Kesintisinden Sonra Devam

Creatbot F160, otomatik olarak mevcut konumu ezberleyecek ve yazdırma verilerini kaydedecektir. Aniden güç kesildiğinde platformu indirin ve filamanı geri çekin. Güç açıldıktan sonra son durduğu noktadan itibaren yazdırmaya devam edecektir. Creatbot F1000’in filament algılama özelliği ile baskıyı durdurarak geçersiz yazdırmayı önleyecek ve filament bittiğinde uyarı verecektir.

Yüksek Hassasiyet / Yüksek Hız

Creatbot, yüksek hızlı baskıyı desteklemek için ekstrüder besleme sistemini özel olarak araştıran ve geliştiren bir 3D yazıcı üreticisidir. Creatbot F430 3D yazıcıda doğruluk 0,04 mm’ye kadar ulaşabilir. Filament ekstrüzyonuna blok olmadan sabit bir şekilde izin verir. 120 mm/s baskı hızında 0,04 mm çözünürlüğe kadar baskı almanızı sağlar.

Verimli Baskı Tablası

Baskı Tablası, 150 ° C’ye kadar hızlı ısıtılabilen ısıtılabilir alüminyum PCB’den yapılmıştır. Platform, buildtak 3 boyutlu baskı çıkartmaları ile yapıştırılmıştır. Yazdırılan nesne yapıya sıkıca yapıştırılabilir ve deforme olmaz.

CreatBot F160 pEEK

CreatBot F160’ın PEEK versiyonu. Creatbot F160 modelinden farklı olarak kabin içi sıcak hava sistemine sahiptir ve Peek filament için özelleştirilmiştir.

Creat Bot F160 fiyat bilgisi almak ve satın almak için tıklayın.

CreatBot DE / DE +

CreatBot DE / DE+ çift nozüllü 3D yazıcılar masaüste prototip ve mühendislik üretimleri için geniş baskı hacmi ve ileri seviye özellikler sunar.

Creatbot DE/DE +
Masaüstü İleri Seviye 3D Yazıcı

Elektrik Kesintisinden Sonra Devam

Creatbot DE/DE +, otomatik olarak mevcut konumu ezberleyecek ve yazdırma verilerini kaydedecektir. Aniden güç kesildiğinde platformu indirin ve filamanı geri çekin. Güç açıldıktan sonra son durduğu noktadan itibaren yazdırmaya devam edecektir. Creatbot F1000’in filament algılama özelliği ile baskıyı durdurarak geçersiz yazdırmayı önleyecek ve filament bittiğinde uyarı verecektir.

350 ° C'ye Kadar Isınabilen Çift Nozül

350 ° C ultra yüksek sıcaklık nozülü çeşitli filamentlerle baskı yapılmasına izin verir ve fantezi mavi metal soğutma lavabosu, ısı yayılımını verimli bir şekilde soğutabilir. Nozül yüksekliği ayrıca mikro ayarlanabilir.

Borasilikat Cam Baskı Tablası

Yüksek ısıl verimi destekleyebilmesi için borosilikat cam platform ile donatılmış yazıcı, parametreleri ayarlayarak, belirtilen sayıda katmandan sonra sıcak yatağı otomatik olarak kapatabilirsiniz.

Creat Bot DE/DE + fiyat bilgisi almak ve satın almak için tıklayın.

CreatBot DX / DX +

CreatBot DX / DX+ çift nozüllü 3D yazıcılar masaüste prototip ve mühendislik üretimleri için geniş baskı hacmi ve ileri seviye özellikler sunar.

Creatbot DX / DX +
Masaüstü İleri Seviye 3D Yazıcı

Elektrik Kesintisinden Sonra Devam

Creatbot DE/DE +, otomatik olarak mevcut konumu ezberleyecek ve yazdırma verilerini kaydedecektir. Aniden güç kesildiğinde platformu indirin ve filamanı geri çekin. Güç açıldıktan sonra son durduğu noktadan itibaren yazdırmaya devam edecektir. Creatbot F1000’in filament algılama özelliği ile baskıyı durdurarak geçersiz yazdırmayı önleyecek ve filament bittiğinde uyarı verecektir.

350 ° C'ye Kadar Isınabilen Çift Nozül

350 ° C ultra yüksek sıcaklık nozülü çeşitli filamentlerle baskı yapılmasına izin verir ve fantezi mavi metal soğutma lavabosu, ısı yayılımını verimli bir şekilde soğutabilir. Nozül yüksekliği ayrıca mikro ayarlanabilir.

Seramik Cam Baskı Tablası

Yazıcı, yüksek termal verimliliği destekleyebilecek miko-kristal platforma sahiptir, parametreleri, belirtilen katman sayısından sonra sıcak yatağı otomatik olarak kapatacak şekilde ayarlayabilirsiniz.

Creat Bot DX / DX + fiyat bilgisi almak ve satın almak için tıklayın.

CreatBot 3D Yazıcılarda Fiyat Teklifi Almak İçin Bizimle İletişime Geçin.

Contact Sales