fbpx

Profesyonel 3D Baskı Hizmeti – 3D3 Teknoloji Güvencesi İle!

3D Baskı ve Prototip Hizmeti

3D3 Teknoloji'nin Sunduğu 3D Baskı Hizmeti İle Tasarımlarınızı Hayata Geçirin!

3D3 Teknoloji'nin Profesyonel 3D Baskı Hizmeti ile
Hemen Üretime Geçin

Ürün geliştirme işlemlerinizi hızlandıracak, yüksek kalite standartları gerektiren, üretim tekrarlanabilirliği sağlayacak ileri nesil 3D yazıcı prosesleri ile kompleks geometrilere sahip, ince detaylar barındıran endüstriyel tasarımlarınızı, modellerinizi ve prototiplerinizi fonksiyonel ve estetik beklentilerinizi karşılayarak üretiyoruz.

Üç Boyutlu Baskı Teknolojilerimiz

MJF

MJF(Multi Jet Fusion) teknolojisiyle ileri seviye mühendislik özelliklerini karşılamasını istediğiniz, yüksek dayanım isteyen kompleks geometrilere sahip modellerinizi, hızlı bir şekilde üretebilirsiniz.

SLS

SLS (Selective Laser Sintering) teknolojisiyle FDM teknolojisi ile üretilemeyecek zorlukta ya da çok hassas parçalar hazırlayabilirsiniz. Dayanımı yüksek ve yüzey kalitesi standart seviyededir.

SLA

SLA (Stereolithography) teknolojisiyle, ince detaylara sahip hassas tasarımlarınızı yüksek hassasiyette ve yüksek yüzey çözünürlüğünde üretebilirsiniz.

FDM

FDM (Fused Deposition Modelling) teknolojisi ile görsel ve fonksiyonel prototiplerinizi geniş malzeme çeşitliliğiyle istediğiniz özelliklerde üretebilir, ürün geliştirme süreçlerinizi hızlandırabilirsiniz.

Nasıl Üç Boyutlu Baskı Hizmeti Alabilirim?

Baskı Dosyanızı Yollayın ya da Baskı Dosyanız Yoksa Bizimle İletişime Geçin.

Baskı Dosyanızı İnceleyip Teknik Detaylar ve Ücretlendirme Hakkında Dönüş Yapalım.

Baskı Onayınızdan Sonra Baskı İşlemini Başlatalım.

Bireysel ve kurumsal ihtiyaçlarınız için profesyonel üç boyutlu baskı hizmeti ve prototipleme hizmeti 3D3 Teknoloji’de! Otomotiv, havacılık, savunma sanayi, makine, elektronik ve medikal alanlarında yedek parça, işlevsel ve görsel prototip, son kullanıcı ürünleri üretimleri ve bireysel üç boyutlu nesne üretimleriniz için FDM, SLA ve MJF 3D yazıcı teknolojileri ile profesyonel 3 boyutlu baskı hizmeti veriyoruz. Üretmek istediğiniz modele en uygun üç boyutlu yazıcı teknolojisini ve malzemeyi belirleyerek üretime başlıyoruz. Hizmetimizden yararlanmak için siz de hizmet verdiğimiz teknolojilerden birini seçip sipariş formu doldurabilir ya da baskı dosyanızla birlikte modelinizde aradığınız özellikleri ayrıntılı olarak açıkladığınız maili uretim@3d3teknoloji.com adresine mail atabilirsiniz. Uzman üretim ekibimiz 3D çıktı bilgileri ve 3D baskı fiyat için size geri dönüş yapacaktır.

Geniş Malzeme Yelpazesi

Bastırmak istediğiniz modelinizde arayacağınız birbirinden farklı özellikleri 20’den fazla 3D baskı malzemesinin yer aldığı geniş malzeme yelpazemizle karşılıyoruz.

Göreceli Fiyatlandırma

* Nihai fiyat teklifleri tasarıma ve malzeme çeşitlerine göre değişkenlik göstermektedir. Tablo standart malzemeler için hesaplanmıştır, mühendislik malzemeleri için değişkenlik gösterebilir. Bu fiyatlar 1 cm³  için genel bilgi amaçlı sunulmuştur. 

3D Baskı Hizmeti Hakkında Ayrıntılı Bilgi İçin Bize Ulaşın.