3D Baskı ve Prototip Hizmeti

3D3 Teknoloji'nin Sunduğu 3D Baskı Hizmeti İle Tasarımlarınızı Hayata Geçirin!

Bireysel ve Kurumsal 3D Baskı Hizmeti ve Prototipleme Çözümleri

Mühendislik

Prototipleme çözümlerimiz ile tasarımlarınızı hayata geçirerek seri ürtime geçmeden ürününüzün tüm detaylarını inceleyebilirsiniz. Böylece oluşabilecek problemleri erkenden tespit edebilir, maliyet ve zaman kaybını önleyebilirsiniz.

Eğitim

3D baskılarınız ile öğrenmeyi eğlenceli hale getirin! Öğrenmeyi dikkat çekici ve eğlenceli bir aktivite haline getirmek 3D baskı hizmetlerimiz ile artık çok daha kolay. Anlaşılması zor konseptleri ve STEM projelerini 3D objeler kullanarak gerçeğe dönüştürün.

Mimari ve Endüstriyel Tasarım

Tasarımlarınızı dilediğiniz ölçekte ve hızlıca elde edin! Belirsizlikleri 3D obje olarak elinize ulaşan model ve maketleriniz ile yok edin. Projelerinizin mimari maket ve prototiplerini, müşterilerinize sunacağınız demo amaçlı modelleri yüksek yüzey kalitesiyle üretelim.

Sanayi

3D baskı hizmetlerimiz ile üretim operasyonlarınıza verimli ve maliyet dostu çözümler sağlayın. Müşteri ihtiyaçlarına daha kişiselleştirilmiş çözümler yaratırken, üretim zamanlarını ve maliyetlerini düşürün. Teknik ihtiyaçlarınıza göre seçebileceğiniz farklı hammadde opsiyonlarımızı deneyin!

Hobi

İhtiyaçlarınızı ve zevklerinizi karşılayacak biçimde estetik, fonksiyonel ve deneysel tasarımlarınızı yüksek yüzey kalitesi ile hayata geçirelim! 3D baskı hizmetimiz ile hayal gücünüzü üç boyutlu maket ve modellere dönüştürün.