fbpx

3DGence 3D Yazıcı – 3D3 Teknoloji

3DGENCE

3DGENCE Endüstriyel 3D Yazıcıları

Industry F340

Industry F350

Industry F421

3dgence Industry F340

En geniş mühendislik malzemeleri yelpazesiyle 3D baskı yapabilen, çok yönlü endüstriyel 3D yazıcı. Karmaşık geometriye sahip, yüksek kaliteli ve dayanıklı parçalar üretmek üzere tasarlanmıştır.

3DGence Industry F340

Büyük Baskı Hacmi

260 x 300 x 340 mm boyutlarıyla büyük modelleri tek seferde 3D olarak basabilirsiniz. 26 520 cm^3’lük toplam yapı hacmi, çok cazip son kullanıcı fiyatıyla birleştiğinde, endüstriyel sınıf 3D yazıcılar arasında sınıfının en iyisi fiyat/hacim oranı elde edilir.

Isıtmalı Baskı Odası

Modellerin boyutsal doğruluğu ve yüksek kalitesi.

Aktif olarak ısıtılan hazne, 85°C’ye kadar sıcaklığa ulaşabilir ve ABS, PEEK, PEKK ve diğer mühendislik polimerleriyle 3D baskıyı kolay bir iş haline getirir.

Değiştirilebilir Baskı Modülleri

500°C’ye kadar çok yüksek sıcaklıklarda işlenebilen çok çeşitli mühendislik malzemeleri.

Tek bir makinede PLA’dan PEEK’e kadar birden fazla filamentten 3D baskı yapın; tek yapmanız gereken baskı modülünü değiştirmektir.

Başlık metninizi buraya ekleyin

3DGence Industry F340 Fiyat Teklifi İsteyin!

3DGence Industry F350​

Tüm 3D baskı sürecinin doğruluğunun, hızının, konforunun ve güvenliğinin çok önemli olduğu endüstriyel uygulamalar için tasarlanmış çift ekstruderli 3D yazıcı.

Bu 3D yazıcı, yüksek performanslı termoplastikler de dahil olmak üzere çok çeşitli teknik malzemelerle çalışmaya uygundur.

3DGence Industry F350​

Emniyet

TUV Güvenliği ve Düzenli Üretim Gözetimi ile kanıtlanmış kullanıcı güvenliği ve iş sürekliliği.

Yüksek performanslı malzemelere odaklanıldığında yeterli emisyon kontrolünün sağlanması önemlidir. F350 filtreleme sistemi, FFF AM platformları arasında benzeri görülmemiş bir filtreleme verimliliği sunar ve şunları filtreleyebilir: makro toz, nano toz (VOC, UFP), solvent buharı, zararlı gazlar, yabancı parçacıklar.

Çevrimiçi İzleme

NDUSTRY F350, Endüstri 4.0 gereksinimlerini karşılar. 

3DGence CLOUD, baskıların çalıştırılması veya sıraya alınması, yazıcı ve baskı durumunun uzaktan izlenmesi, dosya paylaşımı, canlı kamera yayını ve istatistiklerin toplanması gibi hizmet ve işlevleri içerir. 3DGence endüstriyel yazıcılar INDUSTRY F420 ve F350’ye özel yazılım .

Isıtmalı Malzeme Haznesi

Filamentlerin doğru şekilde işlenmesi en iyi sonuçları sağlar. Malzemelerinizi daima kuru ve baskıya hazır tutun.
Isıtılan malzeme haznesi sayesinde malzemeler stabil bir ortamda tutulur.  Aktif hazne ısıtma sistemi sayesinde 3D yazıcının çalışma durumuna bakılmaksızın yüklenen malzemelerin nemi azalacaktır. 

Başlık metninizi buraya ekleyin

3DGence Industry F350 Fiyat Teklifi İsteyin!

3DGence Industry F421

Tüm 3D baskı sürecinin doğruluğunun, hızının, konforunun ve güvenliğinin çok önemli olduğu endüstriyel uygulamalar için tasarlanmış çift ekstruderli 3D yazıcı. 
Bu 3D yazıcı, yüksek performanslı termoplastikler ve kompozitler de dahil olmak üzere çok çeşitli teknik malzemelerle çalışmaya uygundur.

3DGence Industry F421

Tamamen Kapalı, Aktif Olarak Isıtılan Baskı Odası

Isıtılan oda yüksek bir sıcaklığa ulaşır ve onu sabit bir seviyede tutar.

Mükemmel baskı kalitesi, olağanüstü mekanik dayanıklılık ve mükemmel boyut doğruluğu ile baskı mühendisliği ve yüksek performanslı malzemeler. Yüksek performanslı filamentler, istikrarlı baskı süreci ve yüksek ekstrüzyon ve hazne sıcaklığı gerektirir.

Bağımsız Çift Ekstruder

Flashforge Creator 3’de yer alan bağımsız çift ekstruder sayesinde aynı anda iki modeli yazdırıp üretim hızını ikiye katlayabilir, suda çözünebilir destek malzemeleri kullanarak daha karmaşık modelleri daha kaliteli basabilirsiniz.

Otomatik Kalibrasyon

Az bakım gerektiren çözüm. Her zaman baskıya hazır.

Modüller ve yazıcı otomatik olarak kalibre edilir; bu, baskı kalitesini ve boyutsal doğruluğu sağlar. Yazıcı hiçbir şekilde manuel kalibrasyon gerektirmez.

3DGence Industry F421 Fiyat Teklifi İsteyin!

Kullanım Alanınıza En Uygun 3D Yazıcıyı Öğrenmek İçin Bizimle İletişime Geçebilirsiniz.

Bize Yazın

info@3d3teknoloji.com adresine mail atın.

Müşteri Hizmetleri

0850 305 25 75 numaralı telefondan bize ulaşın.