fbpx

Formlabs 3D Yazıcı- 3D3 Teknoloji

FORMLABS

Formlabs 3D Yazıcı

FORMLABS FORM 3l

Piyasanın ilk geniş baskı hacmine sahip SLA 3D Yazıcısı Formlabs Form 3L’nin 335 x 200 x 300 cm’lik baskı hacmiyle ister büyük ölçekli modellerinizi tek seferde, ister küçük ölçekli modellerinizi çok adetli olarak üretin.

Formlabs Form 3L
Geniş Baskı Hacmi

Geniş Malzeme Seçeneği

Tek bir 3D yazıcıyla çok çeşitli iş akışlarını desteklemek için 15’ten fazla işlevsel reçineyle baskı alın.

Tam Hassasiyet

Yazıcının içindeki özel olarak tasarlanmış Işık İşleme Birimi (LPU) , doğru ve tekrarlanabilir baskılar sunmak için kompakt bir mercek ve ayna sistemi kullanır.

24 Saat Kesintisiz Baskı

İster toplu üretim için küçük modeller, ister hacimli parçalar yazdırın, Form 3L, minimum denetimle kesintisiz çıktı için ideal baskı koşullarını korur.

Formlabs Form 3 L'yi satın almak için tıklayın.

FORMLABS FORM 3B

Form 3B, biyolojik olarak uyumlu malzemeler için optimize edilmiş, gelişmiş bir masaüstü 3D yazıcıdır.

Formlabs Form 3B
Dental Uygulamalar İçin Geliştirilmiştir.

1)Tarama

Bir intraoral tarayıcı kullanarak hasta anatomisini dijital olarak toplayın. Taramaları dijital bir reçete ile laboratuvara veya bir tasarım istasyonuna gönderin.

2)Tarama

Tarama verilerini sanal tasarımın gerçekleştiği CAD yazılımına aktarın.

3)Yazdır

Tasarlanan CAD dosyalarını baskı kurulumu için PreForm baskı hazırlık yazılımına aktarın ve bunları bir Formlabs yazıcısına kolayca gönderin.

4) Baskı Sonrası

Yazdırılan parçaları yıkayın, kurutun ve sertleştirin. Bu parçalar daha sonra intraoral olarak kullanılabilir veya çeşitli endikasyonlar üretmek için kullanılabilir.

Formlabs Form 3B'yi satın almak için tıklayın.

FORMLABS FORM 3

İşiniz büyüdükçe, sürekli olarak sunan ekonomik, endüstriyel kalitede bir 3D yazıcı olan Form 3 ile prototipleme ve üretimi ölçeklendirin.

Formlabs Form 3

Kesintisiz Baskı

Form 3 baskı performansını sürekli olarak izler, böylece en yaratıcı fikirlerinizi hayata geçirmeye odaklanabilirsiniz. Entegre sensörler ideal baskı koşullarının korunmasına yardımcı olur ve makinenizin durumu hakkında uyarılar gönderir.

Tam Hassasiyet

Yazıcının içindeki özel olarak tasarlanmış Işık İşleme Birimi (LPU) , doğru ve tekrarlanabilir baskılar sunmak için kompakt bir mercek ve ayna sistemi kullanır.

LFS Teknolojisi

Low Force Stereolithography (LFS)™, baskı işleminin kuvvetlerini büyük ölçüde azaltmak için tamamen yeniden tasarlanmış reçine tabanlı 3D baskıya sahiptir.

Formlabs Form 3'ü satın almak için tıklayın.

Formlabs Reçineler

Dental, kuyumculuk, mühendislik uygulamaları için ileri seviye Formlabs reçineler, piyasadaki en geniş reçine yelpazesi.

Formlabs Preform

Milyonlarca baskı üzerinde test edilen PreForm, baskı kurulumu sırasında zamandan tasarruf etmek için otomatik olarak optimum yönlendirme, destek ve düzen önerir.

Kullanım Alanınıza En Uygun 3D Yazıcıyı Öğrenmek İçin Bizimle İletişime Geçebilirsiniz.

Bize Yazın

info@3d3teknoloji.com adresine mail atın.

Müşteri Hizmetleri

0850 305 25 75 numaralı telefondan bize ulaşın.