fbpx

Dremel 3D Yazıcı- 3D3 Teknoloji

Dremel

Dremel 3D Yazıcı

DREMEL DIGILAB 3D45

3D45, gelişmiş FDM 3D baskıdan yararlanan yüksek öğrenim, üretim alanları ve endüstriyel işyerlerinin taleplerini karşılamak için gereken esnekliği ve güvenilirliği sağlar. Atölyeniz ister yenilikçi biyomedikal cihazlar için ister prototip sanat eserleri için prototipler geliştiriyor olsun, 3D45 hızlı, güvenli ve kullanımı kolay bir pakette doğru baskı modelleri üretir.

Dremel Digilab 3D45
Eşsiz Özellikler, Sonsuz Olanaklar

Baskı Tablası

Anycubic Photon S’te yer alan Z ekseninde yer alan doğrusal çift milin sağladığı stabilitiyle yüksek yüzey çözünürlüklü ve daha ince ayrıntılı 3D Baskılar almak mümkün kılıyor.

Tamamen Kapalı Kabin

Dremel 3D45’in tamamen kapalı baskı kabini ile hem baskı kalitesini arttırabilir hem de baskı sırasında baskıya yapılabilecek istenmeyen müdaheleleri engelleyebilirsiniz.

Kamerayla Baskı Takip

Entegre 720 P HD kamera ile kullanıcılar baskı projelerini izleme yeteneğine sahiptir: örneğin öğretmenler kameranın IP adresine erişerek üç boyutlu baskıyı öğrencilerle gerçek zamanlı olarak izleyebilirler.

Dremel Digilab 3D45'i satın almak için tıklayın.

IDEA BUILDER 3D40

Hayallerinizi keşfedin. Küçük aletlerden oyuncaklara ve hafif hizmet çalışmalarınız için yedek parçalara kadar 3D cisimlerinizi kolayca yazdırın. Üretim platformunun yarı otomatik hızlı düzlenmesi sayesinde kolay kurulum ve Wi-Fi ile uzaktan yazdırma sayesinde Idea Builder 3D40 fikirlerinizi hemen hayata geçirmeye başlamanıza imkan tanır.

Dremel Idea Builder 3D40
Basit ve Sezgisel

Kolay Kalibrasyon

Ara yüz yönlendirme yardımıyla kolayca baskı kalibrasyonu gerçekleştirebilirsiniz.

Tamamen Kapalı Kabin

Dremel 3D40’ın tamamen kapalı baskı kabini ile hem baskı kalitesini arttırabilir hem de baskı sırasında baskıya yapılabilecek istenmeyen müdaheleleri engelleyebilirsiniz.

Kullanıcı Dostu

Pratik kullanımı ve kullanıcı dostu olarak tasarlanan ara yüzü ile kullanıcı dostudur.

Idea Builder 3D40'ı satın almak için tıklayın.

Kullanım Alanınıza En Uygun 3D Yazıcıyı Öğrenmek İçin Bizimle İletişime Geçebilirsiniz.

Bize Yazın

info@3d3teknoloji.com adresine mail atın.

Müşteri Hizmetleri

0850 305 25 75 numaralı telefondan bize ulaşın.