fbpx

Flashforge 3D Yazıcı – 3D3 Teknoloji

Flashforge

Flashforge 3D Yazıcı

Creator 4

Creator 3 Pro

Creator 3

Adventurer 4

Flashforge Creator 4

Creator 4, çok işlevli, esnek ve yüksek performanslı bir ticari 3D yazıcıdır. Üç tip ekstrüder ile donatılmıştır, bu nedenle farklı filament türlerine göre baskı modülü seçilerek çeşitli baskı ihtiyaçları karşılanabilir.

Flashforge Creator 4

Bağımsız Çalışan Çift Ekstrüderler

Creator 4’ün iki ekstrüderi bağımsız olarak çalışır ve birlikte paketlenmez, böylece çalışan bir ekstrüderi seçtiğinizde diğer ekstrüder baskı alanından uzaklaşır ve böylece yazdırılan nesne üzerinde herhangi bir filamentin fazla taşması olmaz. Ayrıca iki ekstrüder, çıktılarınızı iki kat hızlı almak için aynı anda ve bağımsız olarak çalışabilir!

Üç Farklı Ekstruder Seçeneği

Esnek filament için Extruder-F .
Mühendislik filamenti için Extruder-HT .
Karbon fiber kompozit için Extruder-HS

Isıtıcı Kabin (Heated Chamber)

Creator 4’ün gelişmiş termal kontrol sistemi, baskı odasını 65°C’de tutarak model çekmesini, köşelerde bükülmeyi ve döşeme kırılmasını etkili bir şekilde azaltır. Creator 4, iyi çıktı kalitesi, iyi baskı hassasiyeti sağlar ve baskı başarı oranını oldukça artırır.

Başlık metninizi buraya ekleyin

Flashforge Creator 4'ün fiyatını görmek için tıklayın.

Flashforge Creator 3 PRO

Creator 3 Pro, ekstrüder yapısının ve baskı hareket kontrolünün daha fazla optimizasyonunu gerçekleştirir. Yeni tıp ekstrüderleri benimser, ekstrüder üfleme yapısını ve ısıtma terbtibatını optimize eder, ikinci nesil yükseltilmiş seviyeleme sensörlerini yapılandırır, ekstrüder sensörlerinin konumunu değiştirir ve daha iyi baskı kalitesi ve daha fazlasını sağlayan platformun sıcaklık artış hızını büyük ölçüde iyileştirir.

Flashforge Creator 3 Pro

Esnek Tabla Yapısı

Isıtma levhası üzerinde esnek tabla yapısı sayesinde , baskı sırasında iyi bir termal iletkenlik sağlar ve baskı bittiğinde modelleri çıkarmak oldukça kolaydır.

Yüksek Hızda Isıtma

Creator 3 Pro’da tabla ısısının 110 dereceye yükselmesi sadece 3 dakikanızı alır.

Çift Fan Desteği

Filament ısısının daha iyi ve doğru kontrol edilebilmesi için 2 adet fan desteği sunan Creator 3 Pro, baskı kalitenizi her zaman en üst düzeyde tutar.

Başlık metninizi buraya ekleyin

Flashforge Creator 3 Pro'nun fiyatını görmek için tıklayın.

Flashforge Creator 3

Independent Dual Ekstruder (IDEX) – bağımsız çift kafa teknolojisine sahip Flashforge Creator 3 ile üretim hızınızı 2 katına çıkarın.

Flashforge Creator 3

Endüstriyel 3D Baskı

Karbonfiber katkılı ileri seviye baskı malzemeleri ile yüksek hassasiyette endüstriyel 3D baskılar alın.

Bağımsız Çift Ekstruder

Flashforge Creator 3’de yer alan bağımsız çift ekstruder sayesinde aynı anda iki modeli yazdırıp üretim hızını ikiye katlayabilir, suda çözünebilir destek malzemeleri kullanarak daha karmaşık modelleri daha kaliteli basabilirsiniz.

Otomatik Kalibrasyon

Flashforge Creator 3’de tabla kalibrasyonunu otomatik yaparak hızlıcı üretime başlayın.

Flashforge Creator 3'ün fiyatını görmek için tıklayın.

Flashforge Adventurer 4

Flashforge Adventurer 4, 220 x 200 x 250 mm baskı hacmine sahiptir. Flashforge Adventurer 4 ile ABS, PLA, PC, PETG, PLA-CF, PETG-CF ve diğer malzemelerle baskı alabilirsiniz.Flashforge markası dışında üçüncü taraf filamentleriyle de uyumludur.

Flashforge Adventurer 4

Patentli Nozzle Değiştirme Sistemi

 Adventurer 4 3D yazıcının nozülü, ekstruderden hızlı bir şekilde ayrılabilir. Başlığı değiştirmek için sadece tokaya basın ve sadece 3 saniyede çıkarın.

Otomatik Kalibrasyon

9 Noktalı otomatik kalibrasyon sistemi bulunur. Taban olarak CNC yapımı alt çerçeve kullanır. Taban platformunun düzlük hatası 0,15 mm’den azdır. Mükemmel  bir birinci katman baskı kalitesi vardır.

Ekstra Özellikler

Filament bittiğinde, filament sensörü bunu algılayabilir ve uyarı gösterebilir. Adventurer 4, uzaktan kumanda için Wi-Fi veya Ethernet ile bağlanabilir. Enerji tasarrufu modu: gece boyunca beklemedeyken yalnızca 1KWH güç tüketimi.

Flashforge Adventurer 4'ün fiyatını görmek için tıklayın.

Kullanım Alanınıza En Uygun 3D Yazıcıyı Öğrenmek İçin Bizimle İletişime Geçebilirsiniz.

Bize Yazın

info@3d3teknoloji.com adresine mail atın.

Müşteri Hizmetleri

0850 305 25 75 numaralı telefondan bize ulaşın.