fbpx

Profesyonel 3D Tarama ve Tersine Mühendislik Hizmeti

3D Tarama ve Tersine Mühendislik Hizmeti

3D3 Teknoloji'nin Sunduğu Profesyonel 3D Tarama ve Tersine Mühendislik Hizmetleri İçin Hemen Bize Ulaşın

3D3 Teknoloji'nin Profesyonel 3D Tarama ve Katı Modelleme Hizmeti ile
Hemen İşinizi 3. Boyuta Geçirin

Ürün geliştirme işlemlerinizi hızlandıracak, yüksek kalite standartları gerektiren, üretim tekrarlanabilirliği sağlayacak ileri nesil 3D tarama prosesleri ile kompleks geometrilere sahip, ince detaylar barındıran endüstriyel ürünlerinizi, modellerinizi ve prototiplerinizi fonksiyonel ve estetik beklentilerinizi karşılayarak 3D tarayarak tersine mühendislik hizmetleri sunmaktayız.

3D Tarama ve Tersine Mühendislik Hizmetlerimiz

3D Tarama Hizmeti

Lazer, Optik ya da Hibrid 3D Tarama Sistemleri ile objelerinizin 3 boyutlu olarak taranmasını sağlayan işlemdir

Tersine Mühendislik

Tersine mühendislik (Katı Modelleme), hazırda tasarım dosyaları olmadığında bir ürünü ölçmek ya da ürün tasarımı için 3D model olarak yeniden yapılandırmak için gerçekleştirilen bir işlemdir

Nasıl Üç Boyutlu Tarama ve Tersine Mühendislik Hizmeti Alabilirim?

Objenin yanına cetvel koyarak en az 3 farklı açıdan fotoğrafını çekin ve bize yollayın.

Proje detaylarını ve ne için kullanılacağını bize tarif edin. 3D Tarama için ürünü bize gönderebilir yada yerinde tarama hizmeti alabilirsiniz.

3D Tarama ya da Tersine Mühendislik (Katı Model) verileriniz size iletilsin.

Kurumsal ihtiyaçlarınız için profesyonel üç boyutlu tarama ve katı modelleme hizmeti 3D3 Teknoloji’de! Otomotiv, havacılık, savunma sanayi, makine, elektronik ve medikal alanlarında üç boyutlu nesne taramalarımız için Shining 3D ve Scantech 3D tarama teknolojileri ile profesyonel 3 boyutlu tarama hizmeti veriyoruz. Taratmak istediğiniz ürüne en uygun üç boyutlu tarayıcı teknolojisini belirleyip işleme alıyoruz. Hizmetimizden yararlanmak için siz de  sipariş formu doldurabilir ya da modelinizde aradığınız özellikleri ayrıntılı olarak açıkladığınız maili tasarim@3d3teknoloji.com adresine mail atabilirsiniz. Uzman üretim ve tasarım ekibimiz tarama ve katı modelleme fiyatları için size geri dönüş yapacaktır.

Hemen sizde 3D tarayıcı sahibi olun

İşiniz için en doğru 3D tarayıcı seçeneklerini incelemek incelemek için aşağıdaki linke tıklayın

3D Tarama Hizmeti Hakkında Ayrıntılı Bilgi İçin Bize Ulaşın.