fbpx

Endüstriyel 3D Yazıcı – 3D3 Teknoloji

Endüstriyel 3D Yazıcı

Geniş baskı hacimli büyük endüstriyel 3D yazıcı 3D3 Teknoloji güvencesiyle Türkiye'de!

Katmanlı İmalatta Büyük Düşünün!

Geniş baskı hacimli büyük endüstriyel 3D yazıcıları iş akışınıza entegre ederek üretim verimliliğinizi inovatif bir şekilde arttırın. Prototip üretimlerinde, ürün geliştirme aşamalarında, arge süreçlerinde ki üretim ihtyaçlarınızda dış kaynaklara bağımlılığınızı en aza indirin ve bütün üretim ihtiyaçlarınızı şirket içinde giderin.

3d systems logo

Güvenilir ve çok fonksiyonlu endüstriyel sınıf 3D Systems yazıcılar ile ileri seviye sarf malzemeler kullanarak her türlü üretim ihtiyaçlarınızı dışa bağlı kalmadan kendi iş akışınızda hızlıca giderin.

modix-logo

Geniş baskı hacimli endüstriyel sınıf Modix 3D yazıcılar ile boyutlara takılı kalmadan yüksek çözünürlüklü 3D baskılar alın ve hızlıca bütün üretim ihtiyaçlarınızı giderin.

Geniş baskı hacimleri ve ileri düzey endüstriyel malzeme işleme kabiliyetleri ile Raise 3D yazıcılarla kaliteli 3D baskılar alın. Pro 2 Plus serisinde çift nozül, E2 modelinde birbirinden bağımsız çift ekstruder teknolojisiyle endüstriyel üretimi masaüsüne taşıyın.

Formlabs-logo

200 x 335 x 300 mm’lik geniş baskı hacmi ile Formlabs Form 3L SLA 3D yazıcı ile tek seferde büyük bir modeli veya çok sayıda küçük parçaları mükemmel yüzey çözünürlüğünde basabilirsiniz.

3d systems logo (1)

Çift kafalı yüksek teknoloji Creator 3 Pro ile geniş baskı hacmi, Heated Chamber teknolojisi ve mükemmel doğrulukta baskı teknolojilerine sahip Creator 4 serisi ile Flashforge serisi 3D yazıcılar hem kişisel, hem de endüstriyel kullanıma uygun çözümler sunar.

İş akışınıza endüstriyel 3D yazıcıları nasıl entegre edebileceğiniz hakkında detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İletişim Formu